fb tel

O Nas

 

PW TYREX zostało utworzone w 1990 roku. Obecnie po ponad 30 latach działalności i doświadczenia należymy do grona wiodących dystrybutorów granulatów tworzyw sztucznych w Polsce.

 

Jednocześnie wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów hurtowych i detalicznych rozpoczęliśmy dystrybuję środków chemicznych.

 

 

CHEMIA TWORZYWA SZTUCZNE

Wspólnie z naszymi partnerami biznesowymi podjęliśmy decyzje o rozszerzeniu oferty o produkty naszych klientów.

Sprzedajemy maseczki higieniczne z atestem oraz środki do dezynfekcji - płyny i żele.
 
Produkty oferujemy nie tylko zakładom pracy czy hurtowniom ale również klientom ostatecznym czyli wprost do Państwa rąk bez pośredników.
 

Nasza oferta handlowa obejmuje szeroką gamę surowców pierwotnych takich jak polietylen i polipropylen.

Oferujemy również sprzedaż tworzyw pozagatnunkowych typu „Off Grade” produkowanych i sprzedawanych przez TVK.

OFERTA CHEMIA

OFERTA TWORZYWA SZTUCZNE

 

Posiadamy własne magazyny w Polsce – na południu i północy kraju, dzięki czemu gwarantujemy terminowość dostaw oraz zabezpieczenie ilościowe dla naszych klientów. Współpraca z najlepszymi firmami spedytorskimi umożliwia skrócenie czasu realizacji zamówień do niezbędnego minimum.
W firmie TYREX wiemy, że najważniejszy jest Klient, staramy się na każdym etapie współpracy zrozumieć potrzeby naszych klientów i dostosować ofertę by w spełniała w pełni Państwa oczekiwania. Stale poszerzamy gamę oferowanych produktów, oferujemy konkurencyjne ceny oraz profesjonalną obsługę.


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY I DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ!