fb tel

O Nas

 

PW TYREX zostało utworzone w 1990 roku. Obecnie po ponad 25 latach działalności i doświadczenia należymy do grona wiodących dystrybutorów granulatów tworzyw sztucznych w Polsce. Nasza oferta handlowa obejmuje szeroką gamę surowców pierwotnych, tworzywa typu "Off Grade” oraz koncentraty barwiące.


W oparciu o wieloletnią, regularną i zaufaną współpracę z producentami tworzyw sztucznych, w naszym stałym portfolio znajdują się tworzywa sztuczne typu:

 

POLYETYLENY - HDPE, MDPE, LDPE, LLDPE
POLIPROPYLENY - PPH, PPC, PPRC
POLISTYRENY - GPPS, HIPS

 

Jesteśmy bezpośrednim importerem polimerów od wiodących producentów wyrobów petrochemicznych. Światowe marki, będące w  naszej stałej ofercie to:  Marlex, Lotrene, Midilena, Lutene, Lucene, Teldene, Tipelin, Seetec, Hivorex, Kopelen, Petilen, Petoplen, Repol, Solarene.


 

Oferujemy również sprzedaż tworzyw pozagatnunkowych typu „Off Grade” produkowanych i sprzedawanych przez TVK i BOREALIS. Jesteśmy oficjalnym uczestnikiem giełd na tworzywa typu "off grade" w Polsce.

 

Posiadamy własne magazyny w Polsce – na południu i północy kraju, dzięki czemu gwarantujemy terminowość dostaw oraz zabezpieczenie ilościowe dla naszych klientów. Współpraca z najlepszymi firmami spedytorskimi umożliwia skrócenie czasu realizacji zamówień do niezbędnego minimum.
W firmie TYREX wiemy, że najważniejszy jest Klient, staramy się na każdym etapie współpracy zrozumieć potrzeby naszych klientów i dostosować ofertę by w spełniała w pełni Państwa oczekiwania. Stale poszerzamy gamę oferowanych produktów, oferujemy konkurencyjne ceny oraz profesjonalną obsługę.


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY I DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ!